Monday, October 24, 2011

Tropical sunset / Тропічний захід сонця


Недавно стартував дуже цікавий і оригінальний конкурс на блозі АртКухня - Безалкогольний коктейль з мінімум трьох інґрідієнтів. Це була моя перша робота як запрошеного, а від тепер і постійного дизайнера цього блогу. Я дуже хвилювалась і хотіла зробити щось не просто смачне а оригінальне. Я дуже люблю алкогольний коктейль секс на пляжі, але ж завдання було безалкогольний коктейль. Отже з моїх уляблених соків вийшов ось такий Тропічний захід сонця. Моя малеча дуже собі вподобала цей коктейль, і випивши його за хвилину попросила зробити ще. Нижче ви можете прочитати перепис цього коктейлю. Запрошую переглянути коктейлі й інших дівчат-майстринь, і заохочую до участі в грі.

Not that long ago a game started on the blog, where I am now a part of the design team Art Kitchen, called virgin cocktail made from at least three ingredients. This was my first work as a invited and from that time one a permanent designer for the Art Kitchen Blog. It was a very exciting opportunity. I wanted to make something very special and at the same time simple. You might have noted from my blog by now, that I am not that complicated :))) Using my most favorite five juices I made this Tropical sunset cocktail. Let me tell you, that my youngster loved it and drank it in a minute asking for more.


Ось перепис цього нескладного але такого ефектного коктейлю:

Складники в цього коктейлю такі - одинакові пропорції, по 50 грам кожного: сік апельсину, сік ананасу, сік/нектар з манго, мінеральна вода і 25 гр Гренадіну. Ось так виглядає готовий Гренадін.

Гренадін, це зварений з цукром гранатовий сік, так щоб він зменшився вдвоє і виходить такий гранатовий сироп. Все по черзі заливаємо в склянку з ледом. Гренадін найважчий, то він іде останній і він осяде на дно. Прикрашаємо і подаємо!

1 comment:

  1. О, алкогольний теж люблю. а так як люблю гренадын, то спробую зробити ще ы безалкогольний. Дякую Марусю за ідею =)

    ReplyDelete